Ohita navigaatio

Hallitus

Puheenjohtajat

Kangasniemi Ulla, puheenjohtaja
Lapin ammattikorkeakoulu
040 512 4914
ulla.kangasniemi@lapinamk.fi

Anetjärvi Arto, varapuheenjohtaja
SASKY koulutuskuntayhtymä
040 507 9000
arto.anetjarvi@sasky.fi

Varsinaiset jäsenet 2022

Korte Atte
Karelia-ammattikorkeakoulu
050 354 4904
atte.korte@gmail.com

Käri-Zein Päivi
Haaga-Helia ammattikorkeakoulu
050 516 5755
paivi.kari-zein@haaga-helia.fi

Mäkelä Sami
Turun ammatti-instituutti
044 907 3882
sami.makela@turku.fi

Teija Launiainen
LAB University of Applied Sciences
040 169 0309
teija.launiainen@gmail.com

Ojanen Konsta
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
044 455 7689
konsta.ojanen@winnova.fi

Sirviö Timo
Savonia-ammattikorkeakoulu
044 785 5827
timo.sirvio@savonia.fi

tutustu hallituksen jäseniin

Varajäsenet 2022

Kaunismäki Terhi (Atte Kortteen vara)
terhi.kaunismaki@oamk.fi

Punkki Teija (Timo Sirviön vara)
teija.punkki@hyria.fi

Pösö Jarmo (Teija Launiaisen vara)
jarmo.poso@tamk.fi

Rusi Jarmo (Konsta Ojasen vara)
jarmo.rusi@sskky.fi

Vuorinen Heli (Sami Mäkelän vara)
heli.vuorinen@poke.fi

Väyrynen Minna (Päivi Käri-Zeinin vara)
minna.vayrynen@lapinamk.fi