Ohita navigaatio

Hallitus

Puheenjohtajat

Kangasniemi Ulla, puheenjohtaja
Lapin ammattikorkeakoulu
040 512 4914
ulla.kangasniemi@lapinamk.fi

Anetjärvi Arto, varapuheenjohtaja
SASKY koulutuskuntayhtymä
040 507 9000
arto.anetjarvi@sasky.fi

Varsinaiset jäsenet 2021

Kattainen Tapio
Business College Helsinki
050 355 1706
tapio.kattainen@bc.fi

Korte Atte
Karelia-ammattikorkeakoulu
050 354 4904
atte.korte@gmail.com

Käri-Zein Päivi
Haaga-Helia ammattikorkeakoulu
050 516 5755
paivi.kari-zein@haaga-helia.fi

Mäkelä Sami
Turun ammatti-instituutti
044 907 3882
sami.makela@turku.fi

Teija Launiainen Teija
LAB University of Applied Sciences
040 169 0309
teija.launiainen@gmail.com

Ojanen Konsta
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
044 455 7689
konsta.ojanen@winnova.fi

tutustu hallituksen jäseniin

Varajäsenet 2021

Kaunismäki Terhi (Atte Kortteen vara)
terhi.kaunismaki@oamk.fi

Punkki Teija (Tapio Kattaisen vara)
teija.punkki@hyria.fi

Pösö Jarmo (Teija Launiaisen vara)
jarmo.poso@tamk.fi

Rusi Jarmo (Sami Mäkelän vara)
jarmo.rusi@sskky.fi

Sirviö Timo (Konsta Ojasen vara)
timo.sirvio@savonia.fi